Aké sú požiadavky na kvalitu spojovacej skrinky z liateho hliníka?

- 2021-03-29-

Spojovacia skrinka z liateho hliníka Vzhľadom na vlastnosti samotného kovu vodotesná spojovacia skrinka z liateho hliníka využíva zliatinu kremíka a hliníka. Alsi12 tlakové liatie. Vodotesná skrinka z liateho hliníka má silnú schopnosť prispôsobiť sa prostrediu uplatnením procesu fosfátového striekania na vonkajší povrch. V porovnaní s podobnou plastovou spojovacou skrinkou má spojovacia skrinka z liateho hliníka tiež vlastnosti rozptylu tepla, elektromagnetického tienenia, antistatické, spomaľujúce horenie atď. Statická pracovná teplota -60 ° C - 130 ° C sa môže lepšie prispôsobiť do prostredia s vysokou a nízkou teplotou, kde je zariadenie umiestnené. Každý výrobok je vybavený kovovými závesnými nožičkami, ktoré uľahčujú upevnenie na stenu, spodok prístroja je vyrobený vopred vyrobeným skrutkovým závitom pre komponenty prístroja z liatej hliníkovej spojovacej skrinky, netoxický a nezaradený: vzhľad kremenného kameňa je hladký, hladký a žiadny zadržiavanie škrabancov, môže byť priamo v kontakte s potravinami, bezpečné a netoxické! Kvalitný kremeňový kameň s vybraným prírodným minerálom z kremenného krištáľu, s obsahom SiO2 vyšším ako 99,9% a vo výrobnom procese na čistenie neobsahujú suroviny žiadne látky, ktoré by mohli viesť k ožiareniu nečistôt ťažkých kovov, 94% kremeňového kryštálu a ďalších živicových prísad robí kremenný kameň bez rizika radiačného znečistenia.


Pre spojovaciu skrinku z liateho hliníka je veľmi dôležitá požiadavka na kvalitu, pretože musí byť vystavená vonkajšej strane. Preto sú tri požiadavky na kvalitu spojovacej skrinky z liateho hliníka nasledujúce:

Hlavným materiálom spojovacej skrinky z liateho hliníka je hliníková zliatina. Kvôli povahe materiálu z hliníkovej zliatiny je spojovacia skrinka z liateho hliníka odolnejšia proti korózii ako iné spojovacie skrinky. Spojovacia skrinka je malá, ale hrá dôležitú úlohu. Kvalita spojovacej skrinky by mala byť vodotesná, antikorózna a odolná proti stlačeniu. Spojovacia skrinka z liateho hliníka spĺňa tieto tri body. Je vyrobený z technológie výroby vodotesného boxu a materiálu z hliníkovej zliatiny odolného proti korózii, plus zakrivenej priestorovej štruktúry panelu, čo je ideálna voľba.